Hakkımızda

Hakkımızda

Hastanemiz yapılış tarihi 1960 yılı olup 14.791 metrekare açık alan üzerine tek bina halinde kurulmuştur. 1990 yılında birinci ek bina ile desteklenerek 6171 metrekare kapalı alan üzerine oturmuş ve 2007 yılı itibarı ile en kısa zamanda hizmete hazırlanan modern hastane şartlarına haiz ek kısımla daha güçlü bakımlı donanımla desteklenmiş halkımızın isteklerini karşılar hale gelmiştir. Mevcut 58 yatak kapasitemiz 62 lere çıkarılıp koğuş tipinden iki ve tek kişilik içinde duş ve tuvaleti bulunan oda sistemine geçilerek, yeni ameliyathane ve doğumhaneye kavuşulmuştur. 2013 Yılı itibari ile yapılan düzenlemelerden sonra da yatak kapasitemiz 80 e ulaşmıştır.

Hasta hakları ve Hekim seçme hakkı için başarılı adımlar atılmış,kalite çalışmaları başlatılmış,bebek dostu olma adına tam kararlılık ve ekip anlayışı ile yol alınmıştır.

Misyonumuz:

Halkımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmesini sağlamak amacı ile, sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştığı en son yeniliklerle ve en yüksek kalitede, tetkik ve tanıya dayalı, standart kalitede sunmak.

Vizyonumuz:

-Toplumumuzun yaşam kalitesini yükseltmek
-Hastanemizden hizmet alanların memnuniyetlerini artırmak için hasta haklarına saygılı, güler yüzlü, sıcak ve temiz ortamda sağlık hizmeti sunmak
-Hastanın hekim seçme hakkı olduğu düşüncesiyle, her hekime bir poliklinik açabilmek için fiziki şartları geliştirmek ve düzenlemek
-Verilen hizmetin kalitesini sürekli denetim ve iyileştirmelerle arttırma ve geliştirmek, her alanda sağlıkla ilgili yeni uygulama ve gelişmeleri kullanarak hizmet kalitesini yükseltmektir.


TÜM HASTALARIMIZA ŞİFALAR DİLERİZ.

 Mhrs Randevu

Randevu almak için tıklayın

Laboratuar Sonuçları

Laboratuar sonuçlarınızı öğrenmek için tıklayın

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi eczaneleri öğrenmek için tıklayın

Dilek Öneri Şikayet

Hasta ve Çalışan

Web Bordro

Web Bordro için tıklayın

HBYS

Winsoft Hastane Bilgi Yönetim Sistemi

Site içi arama:

Doktor Çalışma Listesi

Başhekimin Mesajı

Bağlantılar

Yenişehir Devlet Hastanesi